Welcome, visitor! [ Login

$Beylikdüzü Masaj Mutlu Son

Beylikdüzü Temiz Masaj Salonu Mutlu Son

  • Street: Beylikdüzü Masaj
  • City: İstanbul
  • Zip/Postal Code: 34520
  • Listed: 31 Ocak 2016 15:45
  • Expires: This ad has expired
masöz bayan beylikduzu

Description

Beylikdüzü Temiz Masaj Salonu Mutlu Son

Biraz kendimden bahsedeyim. Beylikdüzü tarafında işlettiğim bir masaj salonum var daha doğru bir kaç arkadaşımla ortak olarak çalışıyoruz. Daha önce bir evliliğim olmuştu. Severek evlenmiştik ve çok mutlu bir evliliğimiz vardı. Normalde çok neşeli konuşkan ve enerjik bir insandım ama eşim vefat ettikten sonra çok durgunlaştım. Ve aşırı olgunlaştım, hayata bakış açım değişti diyebilirim. Türkçe öğretmeniyim, yalnız yaşıyorum. İnsanlara çok fazla tahammülüm kalmadı diyebilirim.

Rahatlamak Sizinde Hakkınız

Her şey bazen üzerime üzerime geliyor gibi olur ama hayat devam ediyor ve bende mutlu olmaya çalışıyorum. Öğrencilerimi çok seviyorum, onlar bana çok iyi geliyor.  Ancak tüm anlattığım rutin hayatımın dışında bir de masaj salonu işletmek istemiştim. Beylikdüzü masaj salonu mutlu son olarak adlandırdığım iş yerimde okula gittiğim zaman kafam dağılıyor, işimi çok seviyorum. Sorumluluk sahibi bir kadınım, kendimi bilirim, isteklerim nettir. Şımarık ya da ukala bir insan değilim ve böyle insanları hiç sevmem. Kendimi bu tarz kişilerden uzak tutmaya çalışırım.

Neden Beylikdüzü Escort Tercih ederler

Çok konuşan insanlardan hoşlanmam. Bundan sonra tekrar evlenir miyim bilmiyorum ama beni tekrar hayata bağlayacak, beni anlayacak bir erkek karşıma çıkarsa belki düşünebilirim. Bir çocuğum olsun çok istiyorum. Anne olmak en büyük hayalim diyebilirim. Bilgili ve kültürlü bir bayanım. Araştırmacıyım ve yenilikçiyim, her zaman bir şeyler öğrenmeye çalışırım.

Mutlu son çok yakınınızda

Boşa zaman geçirmeyi sevmem, sanatsal etkinliklerde bulunmayı severim. Mutlu son beylikdüzü masaj salonu ararsanız kesinlikle ziyaret etmenizi bekleriz ayrıca kendimden biraz daha söz edecek olursam özellikle opera ve baleye bayılırım. Düzenli kitap okurum, felsefe kitapları her zaman ilgimi çekmiştir. Öğretmen olmasam kesinlikle felsefe okurdum. Kısacası iyi bir insan olmaya çalışıyorum, insanlara yardımcı olmayı severim, dedikodu yapmam, yanımda yapılmasına da müsaade etmem, cahilliğe tahammülüm yoktur.

Listing ID: 39456ae0fad4f71d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.